top of page

Çıplak BluTV’de İzleyicilerle Buluşuyor

“Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en cesur kadın hikâyesi” tanımlamasıyla dikkatleri üzerine çeken Çıplak, 11 Haziran’da BluTV’de izleyicilerle buluşuyor. Sekiz bölümden oluşan ve müzikleriyle dikkat çeken mini dizi Çıplak, Türkiye’de tüm bölümleri Iphone ile çekilen ilk dizi olma özelliğiyle de merak uyandırıyor.


Yapımcılığını TN Yapım’ın üstlendiği, mini dizinin başrollerini Müge Bayramoğlu ve Mert Ramazan Demir paylaşıyor. Çıplak, geçimini eskortluk yaparak kazanan ve tek isteği para biriktirip Galler’e taşınıp yeni bir hayat kurmak olan Eylül’ün gittiği bir bekarlığa veda partisinde sosyetik bir kızla evlenmek için gün sayan müstakbel damat Cem’e aşık olmasıyla gelişen olayları anlatıyor.


Senaryosunu Merve Göntem ve Can Evrenol’un kaleme aldığı Çıplak’ın yönetmenliğini de Baskın, Housewife, The Field Guide to Evil ve son olarak Peri: Ağzı Olmayan Kız filmlerinin yanı sıra Netflix’in ilk Türk yapımı olan Hakan Muhafız’ın ilk sezon bölümlerini yöneten Can Evrenol üstleniyor. Dizinin müziklerinde ise Jakuzi, Ekin Beril, Nova Norda karşımıza çıkıyor.


Commentaires


bottom of page