top of page

“+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali” İçin Biletler Satışta

İKSV tarafından +1’in katkılarıyla düzenlenen, İstanbul’un en sevilen güncel müzik festivali “+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali”, 29 - 30 Haziran tarihlerinde heyecan verici isimlere ev sahipliği yapacak. Bonus Parkorman’da gerçekleşecek müzik festivalinin ilk gününde, ezbere bilinen hitleriyle alternatif rock’ın Glasgowlu devi Travis ve Brit rock’ın karizmatik efsanesi Miles Kane, müzikseverlerle buluşacak. 


İki günlük müzik maratonunun yıldızları Parcels, La Femme ve Stavroz’a geçtiğimiz günlerde Büyük Ev Ablukada, ENGIN, Hey! Douglas, Monsieur Minimal, Oceanvs Orientalis, Bade ve Elektro Hafız da eklenmişti. Festivalin ilk gününe iki yeni sürpriz isim daha eklendi: Akılda kalıcı melodileriyle Travis ve elektro gitar üstadı Miles Kane de 29 Haziran’da müzikseverlere rock müzikle dolu coşkulu bir gün yaşatacak.           


Festivalin bir diğer sürprizi ise +1 Sunar: Gezgin Salon Festivali ve Tuz Biber işbirliği ile “+1 Komedi Salonu” oluyor. Bonus Parkorman’ın yenilenen amfisinde stand-up gösterileri her iki gün de festivalin tuzu biberi olacak, ayrıntılı program çok yakında açıklanacak.


Biletler, passo.com.tr, Passo mobil uygulaması, Passo perakende satış noktaları ile İKSV ana gişeden (Pazar hariç her gün 10.00-13.00 ve 14.00-18.00 arası) alınabilir.


Travis

Comments


bottom of page