top of page

“+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali” İkinci Dönem Biletleri Satışta

Salon İKSV’nin, iyi müziği Beyoğlu’ndaki evinden doğanın içine taşıdığı etkinliği “+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali” hafta sonu sürecek iki günlük müzik maratonuyla, 29 - 30 Temmuz’da, Parkorman’da müzikseverlerle buluşacak. Festivalin ikinci yılında dünyaca ünlü grup ve isimlerin yanı sıra Türkiye’den de en sevilen sanatçılar sahne alacak. İlk günde; Satori, L’Imperatrice, Agar Agar, Sylvie Kreusch ve Emir Taha dinleyicilerle bir araya gelecek. İkinci günde ise; Jon Hopkins, Büyük Ev Ablukada, Warhaus, Still Corners ve Tsar B dinleyiciyle buluşacak.


İkinci avantajlı dönem biletleri; passo.com.tr, Passo mobil uygulaması, Passo perakende satış noktaları ile İKSV ana gişeden satın alınabilir.


İKSV etkinliklerinde, yalnızca öğrenciler için geçerli olan 10 TL’lik Eczacıbaşı Genç Bilet uygulamasının detaylarına https://vm.tiktok.com/ZMYakjLrL/ adresi üzerinden ulaşılabilir.


“+1 Sunar: Gezgin Salon Festivali” hafta sonu sürecek iki günlük müzik maratonuyla, 29 - 30 Temmuz’da, Parkorman’da müzikseverlerle buluşacak.

Comments


bottom of page