top of page

30. İstanbul Caz Festivali için Geri Sayım Başladı

Bu sene 30’uncu yaşını kutlayacak olan “İstanbul Caz Festivali”, 7 Temmuz’da, Yeniköy’deki Avusturya Konsolosluğu Avusturya Kültür Ofisi Bahçesi’nde müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Bugüne kadar yüzlerce müzisyene sahne açan, Türkiye’nin en köklü festivallerinden “İstanbul Caz Festivali”, 19 Temmuz tarihine kadar, 40’a yakın konser ile 200’ü aşkın yerli ve yabancı sanatçıyı ağırlayacak.


Festival, ilk hafta sonunda merkezini yeşillikler içindeki Parkorman’a taşıyor. 8 - 9 ve 12 Temmuz günlerine yayılacak olan Parkorman konserleri, Go Ons ve Single Circle katkılarıyla “festival içinde festival” havası estirecek. Üç gün boyunca; The Lumineers, Morcheeba, Kovacs, Alfa Mist, Riff Cohen, Okay Temiz, Adamlar, Mammal Hands, Mert Demir, Ekin Beril ve Takeshi's Cashew gibi pek çok isim sahnede olacak.


Biletler passo.com.tr, Passo mobil uygulaması, Passo perakende satış noktaları ile İKSV ana gişeden satın alınabilir. Lale Kart üyeleri festival biletlerini %25’e varan indirimlerle alabilirken tüm Garanti BBVA kredi kartları içinse %10 indirim geçerli olacak.


30. İstanbul Caz Festivali Caz Tramvayı, Fotoğraf: Fatih Yılmaz

Comments


bottom of page