top of page

Away'den Yeni Fragman Paylaşıldı

Netflix, başrolünde Akademi Ödüllü Hillary Swank'in yer aldığı yeni orijinal dizisi Away'den yepyeni bir fragman ve afiş paylaştı. 4 Eylül 2020’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te yayımlanacak olan dizi, Andrew Hinderake imzası taşıyor. İnsanların ulaşabileceği inanılmaz başarıları ve bu uğurda yapabilecekleri fedakârlıkları konu alan dizi, Amerikalı astronot Emma Green’in (Hilary Swank) Mars'a yapılacak ilk yolculuk için uluslararası bir mürettebatı komuta etmeye hazırlanışını konu alıyor.


Emma, eşini (Josh Charles) ve ergenlik dönemindeki kızını (Talitha Bateman) ona en çok ihtiyaç duydukları anda geride bırakma kararıyla mücadele eder. Mürettebatın uzay yolculuğu zorlaştıkça kişisel dinamikler ve sevdiklerini Dünya'da bırakmış olmanın etkileri giderek karmaşık bir hâl alır.


Yıldızlara ulaşmak için bazen evimizi arkamızda bırakmamız gerektiğini anlatan dizinin yürütücü yapımcılığını Jason Katims, Jessica Goldberg, Matt Reeves, Andrew Hinderaker, Edward Zwick, Hilary Swank, Adam Kassan ve Jeni Mulein üstleniyor.Comments


bottom of page