top of page

Daniel Arsham ile Kohler İş Birliği Milano Tasarım Haftası’nda

Ekimde, 3D yazıcı teknolojisiyle sınırlı sayıda üretilen endüstriyel tasarım ürünü için bir araya gelen Kohler ile Amerikalı sanatçı Daniel Arsham, bu kez Milano Tasarım Haftası için 3D yazıcıyla ürettikleri “Divided Layers” isimli yerleştirmeyle, 7 - 12 Haziran tarihleri arasında sanatseverlerin karşısına çıkıyor.


Devasa ölçülerde tasarlanan yerleştirmede iç içe geçmişçesine sergilenen katmanlar, izleyicilerin içerisinden geçebileceği görkemli bir tünele dönüşüyor. FuoriSalone sergisi kapsamında ziyaretçileriyle buluşan yerleştirme, Rock.01’i meydana getiren 3D katmanların tek bir düzlemine atıfta bulunuyor. Tüneli oluşturan katmanların eşsiz dokusunu yansıtan bir gölet ile Palazzo içindeki sütunların akışını ve hareketini çağrıştıran farklı ölçeklerdeki paneller, izleyiciye görsel bir şölen yaşatıyor.


Kohler, Milano Tasarım Haftası'nı onurlandırmak adına Water Mission'ın Endonezya'daki insanlara temiz ve erişilebilir suyla besin ve sağlık güvenliği sağlayan WASH projelerine bağışta bulundu. Sanatçının “Believing in Better” isimli platformu tasarım, zanaat ve yeniliğin öncülüğünde günümüz ve gelecek nesillere eşit yaşam hakkı sağlamayı amaçlıyor.Daniel Arsham ile Kohler İş Birliği, “Divided Layers", Milano Moda Haftası


Daniel Arsham ile Kohler İş Birliği, “Divided Layers", Milano Moda HaftasıComments


bottom of page