top of page

DasDas Online Şubat Ayında Dopdolu

DasDas Online, Şubat ayında DasDas’ın büyük bir ilgiyle takip edilen tiyatro oyunlarını, minik tiyatroseverlerin keyifle izleyeceği çocuk oyunlarını ve Sabahattin Ali’nin eşsiz hikâyelerinin müzikle buluştuğu “Rivayet Radyosu”nu özel bir programla sanatseverlerle buluşturacak.

Mert Fırat usta yazar Sabahattin Ali’nin hikâyelerini seslendirirken Korhan Futacı ve orkestrasının müzikleriyle eşlik ettiği Aras Kargo’nun katkılarıyla dijitalleştirilen “Rivayet Radyosu”, 13 Şubat Cumartesi akşamı saat 21.15’te DasDas Online’da içlerinden müzik geçen öyküleri seyircilerle buluşturacak. Aras Kargo’nun katkılarıyla dijitalleştirilen “Uyku Nereye Kaçar?” 14 Şubat Pazar günü saat 13.00’te çocuklara keyifli bir gün geçirme şansı sunacak. Alper Baytekin’in tasarlayıp yönettiği, Pelinsu Ekşioğlu ve Berçem Açığ’ın oynadığı “Uyku Nereye Kaçar?” ayrı zamanlarda yaşayıp aynı uykuya dalmanın hayalini kuran Pelin ve Berçem’in kaçan uykularını arama serüvenlerine minikleri de dahil edecek. Murat Gülsoy’un aynı adlı romanından Ceren Boz ve Nagihan Gürkan tarafından sahneye uyarlanan Anadolu Efes tarafından dijitalleştirilen "Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet" aynı günün akşamı saat 21.15’te DasDas Online’da sahnelenecek.


19 Şubat Cuma akşamı saat 21.15’te ise Aras Kargo’nun katkılarıyla dijitalleştirilen "Güle Güle Diva!" DasDas Online’da perdelerini açacak. “Timsah” 20 Şubat Cumartesi akşamı saat 21.15’de DasDas Online’da, “Westend” 27 Şubat Cumartesi akşamı saat 21.15’te DasDas Online’da yayımlanacak.


Comments


bottom of page