top of page

Disney+’ın Yerli Dizisi “Arayış”tan İlk Kareler Paylaşıldı

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği; yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper’in oturduğu “Arayış” adlı diziden ilk kareler paylaşıldı. Senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı dizide Aslı Enver (Nisan) ve Mehmet Günsür (Tufan) başrolde yer alıyor. Gizemli bir adada, bir kadının kendini arayış hikâyesini konu alan “Arayış”, sadece Disney+’ta izleyiciyle buluşacak.


Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır.


Dizinin zengin oyuncu kadrosunda; Defne Kayalar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer, Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimler yer alıyor.


Ödüllü yönetmen Emin Alper’in oturduğu “Arayış” adlı dizinin başrollerinde Aslı Enver (Nisan) ve Mehmet Günsür (Tufan) yer alıyor.

Comentários


bottom of page