top of page

Emin Alper’in “Öteki” Adlı Oyunundan Afiş Yayımlandı

12 Ocak’ta, Maximum Uniq Hall’da prömiyerini yapacak olan, Dostoyevski’nin zamansız eserinden Emin Alper’in uyarladığı ve yönettiği “Öteki” oyununun afişi yayımlandı. Cem Yiğit Üzümoğlu, Erdem Şenocak, Derya Karadaş ve Gökhan Yıkılkan’ı kadrosunda buluşturan ve merakla beklenen oyununun şubat ayı tarihleri açıklandı.


Oyun; “Size fiziksel olarak kusursuz bir biçimde benzeyen ama karakteri sizinkinin tam zıttı olan; nefret ettiğiniz, tahammül edemediğiniz özelliklere sahip ve aslında tam da bu özellikleri nedeniyle sizin hedeflerinize sizden çok daha kolay ulaşabilen; dolayısıyla içten içe, yerinde olmak isteyebileceğiniz birisi karşınıza çıksa ne yaparsınız?” sorusunu izleyiciye sorduruyor.


Prömiyerin ardından, 31 Ocak, 1 - 2 Şubat tarihlerinde Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde yeniden tiyatroseverlerle buluşacak olan “Öteki”; 16 ve 17 Şubat’ta Caddebostan Kültür Merkezi’nde, 29 Şubat’ta ise Maximum Uniq Hall’da sahnelenmeye devam edecek. 


Maximum Uniq Hall sahnesi için biletler www.biletix.com, Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi için www.passo.com.tr ve Caddebostan Kültür Merkezi biletleri içinse www.mobilet.com adresi ziyaret edilebilir.


"Öteki" oyunu afişi yayımlandı.

bottom of page