top of page

Graffiti Sanatçısı Gölge Artizm “Lâl Gece” Başlıklı Sergisiyle Decollage Art Space’de

Güncelleme tarihi: 9 Nis 2023

Graffiti sanatçısı Gölge Artizm’in üretimlerine kapsamlı bir bakış imkânı sunan yeni kişisel sergisi “Lâl Gece”, 6 Mayıs - 9 Haziran tarihleri arasında, Decollage Art Space’de sanatseverlerle buluşuyor. Graffiti, kaligrafi, tattoo ve airbrush tekniklerini aynı anda kullanan sanatçının yeni sergisi, sokak sanatının birçok disiplin ile diyaloğuna tanık olmaya davet ediyor.

Şimdiye dek Galatasaray, Coca Cola, BKM, Aleyna Tilki, Edis, Adidas, Türkiye Futbol ve Basketbol Federasyonu, Türk Tuborg gibi birçok kurum ve kişiyle iş birlikleriyle dikkatleri üzerine çeken Gölge Artizm, bu defa “tek ruhtan çıkmış karma sergi tadında” olarak tanımladığı kişisel sergisiyle izleyici karşısına çıkıyor. Sanatçının, sokak sanatını birçok disipline entegre ettiği ve bu birliktelikten doğan birçok melez eserin yer aldığı sergi, zıtlıkların uyumundan ilham alıyor.


Graffiti sanatçısı Gölge Artizm’in “Lâl Gece” başlıklı sergisi, 17 Şubat - 17 Mart tarihleri arasında, Decollage Art Space’de sanatseverlerle buluşuyor.

Comments


bottom of page