top of page

Gülse Birsel’in Kaleminden Çıkan “Yılbaşı Gecesi” 30 Aralık’ta Disney+’ta


Yapımını BKM’nin üstlendiği, Gülse Birsel’in kaleminden çıkan ve Ozan Açıktan rejisiyle hayata geçen Disney+’ın orijinal filmi “Yılbaşı Gecesi”, geçtiğimiz günlerde Maximum Uniq Hall’de gerçekleşen özel gösterimle sinemaseverlerle buluştu. Film, 30 Aralık’ta Disney+’ta yayımlanacak.


Oyuncu kadrosunda Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu, Zeynep Güngör’ün yer aldığı film, pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada “Yılbaşı Gecesi”nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle başlıyor.


Günlerdir sevdikleriyle birlikte yılbaşı gecesini kutlamayı hayal ederken son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı Didem’in tüm hayallerinin yıkılmasına sebep oluyor. Ozan pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı geceyi kötü geçirmemesi adına, çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta buluyor. Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanların yanlışlıkla çağırıldığı bu komşu partisinin neye yol açacağı ve nasıl bir “Yılbaşı Gecesi” geçirecekleri ise büyük bir merak konusuna dönüşüyor.Yapımını BKM’nin üstlendiği, Gülse Birsel’in kaleminden çıkan “Yılbaşı Gecesi” filmi, 30 Aralık'ta, Disney+'ta izleyiciyle buluşacak.

Comments


bottom of page