top of page

Hazırsanız “La casa de papel”in Yeni Sezonu İçin Gün Saymaya Başlıyoruz

Netflix, “La casa de papel”in 5. kısım tanıtım fragmanını ve yayın tarihini paylaştı.“La casa de papel 5. Kısım”, her biri beşer bölümden oluşan iki parça şeklinde izleyiciyle buluşacak. 1. Cilt, 3 Eylül’de; 2. Cilt ise 3 Aralık 2021’de yayımlanacak.


İspanya Merkez Bankası'nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan çete, Lizbon'u kurtarmayı başarmıştır ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar. Sierra tarafından esir alınan Profesör'ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz.

Dizinin yaratıcısı Álex Pina, paylaşılan tanıtım fragmanı ile birlikte final sezonu için şunları söylüyor:

“Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve çeteyi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz.”


bottom of page