top of page

İş Sanat 22. Sezon Konser ve Etkinlikleri Çevrim içi Erişimde

Güncelleme tarihi: 1 Eki 2022

Cuma İş Çıkışı ile başlayan İş Sanat’ın 22. sezonu, klasik, caz, pop ve rock müziğin yıldızları, Türk sanat ve halk müziğin usta isimlerinin yer aldığı konserler ve YouTube’a özel hazırlanan yayınlarla 170’i aşkın etkinlikle seyircisiyle buluştu.


Sezonun açık hava konserlerinde Sattas, Yeni Türkü, BaBa Zula, Mirkelam, Can Temiz, Ceza, Ceylan Ertem, Hey! Douglas, Melike Şahin ve Göksel gibi sanatçılar yer aldı. Seyircili ve seyircisiz kaydedilen konserlerle birlikte video dizileri, şiir ve hikâye dinletileri, klasikleşmiş tiyatro eserlerinin okuma provaları da İş Sanat’ın YouTube kanalında yıl sonuna kadar, ücretsiz erişime açık olacak.


YouTube kanalında ve podcast mecralarında İş Sanat dinleyicileriyle bir araya gelen “Kahverengi Yol Panoları” adlı podcast serisi; gazeteci Emrah Kolukısa’nın sunumuyla ören yerlerinden müzelere, anıt yapılardan sanat eserlerine kahverengi yol panolarıyla işaretlenen kültür varlıkları ekseninde Türkiye’nin kültürel zenginliğinin izi sürülüyor. Müzik yazarı Eray Aytimur’un İş Sanat için hazırlayıp sunduğu “Caz Karavanı” adlı podcast de yine YouTube ve diğer podcast mecralarından dinlenebiliyor.


İş Sanat, çocuklar için düzenlenen programında Kumbaracı50 oyuncularının yer aldığı “Masamda Tiyatro Var” ve Semaver Kumpanya’nın hazırladığı “Çocukken Büyüdüm Ben” isimli video dizileri, minik izleyicileri için sene boyunca erişime açık kalacak.İş Sanat, "İstiklal Sergisi"

Commentaires


bottom of page