top of page

İKSV Alt Kat Tarafından Hazırlanan “Sanatta Yaratıcı Bakışlar” Programı İçin Başvurular Açıldı

İKSV Alt Kat tarafından, 16 - 25 yaş grubuna yönelik hazırlanan “Sanatta Yaratıcı Bakışlar” başlıklı program için başvurular açıldı. Farklı disiplinlerden altı sanatçının hazırladığı ve her biri dört hafta sürecek atölyelere katılmak isteyen gençler her atölye özelinde, ilgili formları doldurarak başvuru yapabilecekler. İKSV Alt Kat’ta gerçekleştirilecek dört atölyeye İstanbul’dan katılım mümkün olurken, çevrim içi gerçekleştirilecek iki atölyeye farklı şehirlerden de katılım sağlanabilecek.

Tan Tunçağ ile elektronik müziğin tarihi, yapısı ve üretim teknikleri; Gökçe Uygun ile ses tasarımı ve sahne uygulamaları; Gökalp Gönen ile stop-motion animasyon film üretimi; Can Memişoğulları ile ses ve görsel kodlama; Selda Taşkın ile film kurgusu ve Alper Aydın ile arazi sanatı ve güncel sanat çalışmaları program kapsamında yer alıyor.


Programda yer alan altı atölyeye, Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın (TOG) iş birliğiyle deprem bölgesinden İstanbul’a gelen veya deprem bölgesinde gönüllü olarak görev alan gençlerin katılımı da teşvik edilecek.


İKSV Alt Kat tarafından, 16 - 25 yaş grubuna yönelik hazırlanan “Sanatta Yaratıcı Bakışlar” başlıklı program için başvurular açıldı.

Comentários


bottom of page