top of page

İKSV Galaları “Living / Yaşamak” Filmi ile Devam Ediyor

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından gerçekleştirilen İKSV Galaları, Oliver Hermanus'un Kazuo Ishiguro'nun senaryosundan çektiği “Living / Yaşamak” adlı filmi ile devam ediyor. Vizyona girmeden önce 6 - 7 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan ön gösterim biletleri, 26 Ocak’ta Lale Kart üyeleri için indirimli ön satışa sunulacak.

Akira Kurosawa'nın “Ikiru” filminin yeniden çevrimi olan ve 1950'lerde Londra'da geçen “Yaşamak”ın senaryosu, Nobel ödüllü ünlü yazar Kazuo Ishiguro tarafından kaleme alınıyor. Duygusal ve dokunaklı yaklaşımıyla “Yaşamak”, belediyede çalışan yaşlıca bir bürokratın hastalığı yüzünden hayatının kısa zaman sonra sona ereceğini öğrenişi ve ardından yaşama sevincini yeniden kazanmasını konu ediniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Bill Nighy'nin yanı sıra Aimee Lou Wood, Alex Sharp, Tom Burke, Adrian Rawlins, Zoe Boyle ve Hubert Burton yer alıyor. “Living / Yaşamak” filmi için genel satış biletlerine, 27 Ocak’tan itibaren passo.com.tr adresi üzerinden ulaşılabilir.


“Living / Yaşamak”, İKSV Galaları kapsamında sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.


“Living / Yaşamak”


“Living / Yaşamak”

留言


bottom of page