top of page

İKSV Galaları “Resmi Yarışma” Filmiyle Sinemaseverlerle Buluşacak

İKSV Galaları, özel gösterimlerine kaldığı yerden devam ediyor. Dünya prömiyerini Venedik Film Festivali'nde yapan, baş rollerini Penélope Cruz, Antonio Banderas ve Arjantin'in en tanınmış oyuncularından Oscar Martinez’in paylaştığı “Resmi Yarışma” adlı film, vizyona girmeden önce 29 Kasım’da, City’s Nişantaşı-CineWAM’da sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.


Arjantinli yönetmen ikili Gastón Duprat ile Mariano Cohn tarafından çekilen, Penélope Cruz ve Antonio Banderas'ın üçüncü kez bir araya geldiği ayrıca idari yapımcıları arasında yer aldıkları bu hareketli komedide Penélope Cruz komplocu, heyheyli auteur yönetmen Lola Cuevas'ı canlandırıyor. Lola son filmindeki iki düşman kardeşi birbirine gerçekten zıt iki oyuncuya teslim ediyor: Tiyatro kökenli eğitimci Iván ile Hollywood aksiyon yıldızı Félix. Lola'nın giderek daha da çığrından çıkan girişimleri sonucu egoları yeteneklerinden de büyük Félix ve Iván sadece birbirleriyle değil, kendileriyle de yüzleşmek zorunda kalıyor.


“Resmi Yarışma” için biletler, 18 Kasım Cuma 10.30’da başlayacak Lale Kart üyeleri için indirimli ön satışların ardından, 19 Kasım Cumartesi 10.30’da genel satışa açılacak. Biletler passo.com.tr adresinden, Passo mobil aplikasyonu üzerinden, Passo perakende satış noktalarından ve İKSV gişesinden alınabilir.


“Resmi Yarışma”, 29 Kasım’da, City’s Nişantaşı-CineWAM’da sinemaseverlerle buluşacak.

Comments


bottom of page