top of page

Loft Art, "Evrende Bir İz" Sergisini Ağırlıyor

Loft Art, "Evrende Bir İz" isimli karma sergiyi, 27 Eylül tarihinde izleyiciyle buluşturdu. Sergi, 15 bağımsız sanatçının tuval, heykel, enstalasyon ve video enstalasyondan oluşan eser seçkisine yer veriyor.


"Evrende Bir İz" sergisi, doğanın ilham verici güzellikleriyle evrenin sonsuz derinliği arasında bir köprü kuruyor. Eserlerde doğanın doku ve renkleri, evrenin gizemli yıldızları ve insanın iç dünyasının yankıları bir araya geliyor. Sergi; doğa, evren ve insanın birbirine olan etkisini ve bu etkileşimin sanatın büyülü dokunuşuyla nasıl şekillendiğini anlatıyor.


Loft Art'taki sergilerde satışı yapılan eserler Akfen Holding çatısı altında kadın, genç ve çocukları merkezine alan çalışmalarda bulunan Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) projelerine de kaynak olacak.


Seçkide bağımsız sanatçılar Ayşegül Karakaş, Berkin Günsay, Dilşad Akçayöz, Ece Haskan, Ekin Yüksel, Funda Alkan, Gül İclal Öner Yıldız, Güneş Acur, Hadiye Kalkavan, Hale Feriha Hendekçigil, İrem Yılmaz, Lütfiye Kösten, Merve Kaya Okursoy, Murat Berköz ve Tuba Merdeşe'nin tuval, heykel ve video yerleştirme eserleri görülebilecek.


"Evrende Bir İz", 26 Kasım’a kadar görülebilir.


Loft Art, "Evrende Bir İz" isimli karma sergiyi, 27 Eylül tarihinde izleyiciyle buluşturdu.

Commentaires


bottom of page