top of page

Moschino’nun Yeni Koleksiyonunu Kuklalar Tanıttı

Tasarımcı Jeremy Scott artık bir kukla ustası. Scott, Moschino İlkbahar / Yaz 2021 koleksiyonunu canlı bir moda şovu yerine, kuklalar kullanarak 40 yeni koleksiyon parçasıyla tanıttı. Tasarımcı bu film için Jim Henson'ın Creature Shop (Yaratık Mağazası) ile iş birliği yaptı.

Yapımcılığını Alex Winter'ın yaptığı yedi dakikalık “No Strings Attached” adlı film, Anna Wintour (Vogue), Nina Garcia (Elle), Edward Enninful (British Vogue), Angelica Cheung (Vogue China) and Vanessa Friedman (The New York Times) da dahil olmak üzere moda gazeteciliği seçkinlerinden oluşan ön sıra kuklalarını bile içeren eksiksiz bir podyum şovu sunuyor.

Cumartesi sabahı filmin Times Meydanı galası öncesinde Scott, Variety'ye "Bütün bunlara engel değil fırsat olarak bakmaya çalıştım" dedi ve ekledi: "Benim mantram en başından beri, 'Vücudum karantinada olabilir ama aklım değil.' Birçok insana, seyahat etmeye, tüm bu farklı şeylere aşırı derecede alışmış yaratıcı bir insanım ve her şeyin bir an önce durması için, işimin duygusunu nasıl yaratacağımı ve ileteceğimi düşünmem gerekiyordu."


Comments


bottom of page