top of page

Netflix “Emily in Paris”in Üçüncü Sezon Fragmanını Yayımladı

Netflix, “Emily in Paris”in merakla beklenen üçüncü sezonuna dair resmi fragmanı geçtiğimiz günlerde paylaştı. Yaratıcı, yürütücü yapımcı ve senarist koltuklarında ismini gördüğümüz Darren Star’ın üçüncü sezonunda geri döndüğü “Emily in Paris”in yeni bölümleri, 21 Aralık’tan itibaren tüm dünyayla aynı anda Netflix’te izleyiciyle buluşacak.


Dizinin bu sezonunda Emily, hayalindeki iş için Chicago’dan Paris’e taşındıktan bir yıl sonra, kendini hayatının her alanında önemli yol ayrımlarında buluyor. İki farklı yol arasında kalan Emily, iş ve aşk hayatında kararlar vermek ve bu kararların Fransa’daki geleceği için ne anlama geldiğini bulmak zorunda kalıyor. Diğer bir yandan da Paris’teki hayatının ona sunduğu maceralara ve şaşırtıcı fırsatlara kendini kaptırmaya devam ediyor.


Yapımcı ve başrol oyuncusu Lily Collins, Emily Cooper rolünde seyircilerle buluşurken ona ilk iki sezonun diğer oyuncuları Philippine Leroy-Beaulieu, Lucas Bravo, Ashley Park, Camille Razat, Samuel Arnold, Bruno Gouery, William Abadie ve Lucien Laviscount eşlik ediyor.


“Emily in Paris”in yeni bölümleri, 21 Aralık’tan itibaren Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Comments


bottom of page