top of page

Netflix’in Yeni Dizisi “Kübra”dan İlk Fragman Yayımlandı

Netflix, Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı yeni dizisi “Kübra”nın resmi fragmanını paylaştı. Mucizeler, seçimler ve gerçekler hakkında sorgulayıcı bir yolculuğa davet eden “Kübra”, 18 Ocak’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te izleyiciyle buluşacak.


Senarist koltuğunda Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın yer aldığı “Kübra”, Afşin Kum’un aynı isme sahip romanından uyarlandı. Dizi, kendi hâlinde genç ve mütevazi Gökhan’ın, telefonuna birtakım gizemli mesajların gelmesi sonucu hayatının değişmesini ve kendini beklemediği olayların içinde bulmasını konu alıyor. 


Gökhan, İstanbul’un arka mahallelerinin birinde yaşayan, hayatının aşkıyla evlenmek için yaşamını yoluna koymaya çalışan sıradan bir gençtir. Bu sıradan hayatı; üyesi olduğu sanal bir uygulamada, Kübra isimli hesaptan gelen bir mesajla değişmeye başlar: “Sen farklısın!”. Gökhan başta önemsemediği bu mesajın ne anlama geldiğini de kendisine attığı mesajlarla ona kimsenin bilmediği, beklenmedik olaylar hakkında birtakım bilgi ve uyarılar veren Kübra’nın kim olduğunu da zamanla anlar. Gökhan’ın bu gerçeği kabullenmesi onu zorlu bir yolculuğa çıkarmış olur. Bu yolculukta Gökhan’ın destekçileri kadar düşmanları da olacaktır. Ve Gökhan kendini “karanlık ve aydınlığın savaşı” olarak gördüğü bir savaşın tarafı olarak bulacaktır.


Dizinin oyuncu kadrosu Çağatay Ulusoy’un yanı sıra, Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi başarılı isimleri bir araya getiriyor. 


Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Netflix'in yeni dizisi “Kübra”, 18 Ocak’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Comments


bottom of page