top of page

Netflix’in Yeni Dizisi “Terzi”den İlk Kareler Paylaşıldı

Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği, senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı Netflix’in yeni dizisi “Terzi”den ilk kareler paylaşıldı. Gerçek hayattan esinlenen, güçlü karakterleri, geçmişten gelen sırları ve aşkı konu alan “Terzi” dizisi, 2 Mayıs’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te izleyiciyle buluşacak.


“Terzi”, yeteneğini büyükbabasından miras alan genç ve başarılı terzi Peyami'nin hikâyesini anlatıyor. Dedesinin ölümünden sonra herkesten sır gibi sakladığı, akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa'nın bakımını üstlenmek zorunda kalan Peyami, en büyük sırrını İstanbul'daki hayatının tam merkezine yerleştirmeye mecbur kalır. İstismar edildiği bir ilişkiden canı pahasına kaçmakta olan Esvet, kendi sırlarıyla Peyami'nin ve Mustafa'nın hayatına girer.


Çağatay Ulusoy’un (Peyami) başrolde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Salih Bademci (Dimitri), Şifanur Gül (Esvet), Olgun Şimşek (Mustafa), Ece Sükan (Suzi), Zeynep Tarhan, Murat Kılıç, Celile Toyon, Engin Şenkan, Vedat Erinci ve Lila Gürmen yer alıyor.


“Terzi”, yeteneğini büyükbabasından miras alan genç ve başarılı terzi Peyami'nin (Çağatay Ulusoy) hikâyesini anlatıyor.
Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page