top of page

Netflix’in Yeni Filmi “Boğa Boğa”dan İlk Kareler Yayımlandı

Netflix, yönetmenliğini Onur Saylak’ın, senaryo yazarlığını Hakan Günday’ın üstlendiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in paylaştığı “Boğa Boğa” adlı yeni filmin ilk resmi fragmanını ve görsellerini paylaştı. Prömiyerini 42. İstanbul Film Festivali kapsamında, 15 Nisan’da gerçekleştirecek olan “Boğa Boğa”, aynı zamanda festivalin “Ulusal Yarışma” bölümünde de yarışacak. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği film, 21 Nisan’da Netflix’te izleyiciyle buluşacak.


Filmin olay örgüsü ise İstanbullu bir çift olan Yalın (Kıvanç Tatlıtuğ) ve Beyza (Funda Eryiğit), Assos’ta bir köye taşınmasıyla başlıyor. Yeni bir hayata başlamak üzere buraya gelmişlerdir. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.


Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in yanı sıra oyuncu kadrosunda; Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu, Onur Gürçay, Aşkın Şenol, Hayat van Eck, Kerem Arslanoğlu, Onur Akgülgil, Ahmet Baki Kurtuluş ve Nadi Güler yer alıyor.


“Boğa Boğa”, 21 Nisan’da Netflix’te izleyiciyle buluşacak.Commenti


bottom of page