top of page

Nobody’den İlk Fragman Yayımlandı

“Nobody” (Önemsiz Biri) filminden ilk fragman yayımlandı. Film, bir gece evlerine iki hırsızın girmesiyle hayatları alt üst olan bir ailenin sıradan yaşamını konu alıyor.

Hutch Mansell, karısı Becca ve oğlu Blake ile banliyöde yaşayan bir adamdır. Hutch daha büyük bir şiddetin yaşanmasını önlemek için hırsızlara karşı tepkisiz kalır. Ancak onun ailesini savunmaması oğlu ve karısının kendisinden uzaklaşmasına neden olur. Yaşanan bu olay, Hutch’ın yıllardır içinde bastırdığı bazı duyguların harekete geçirir.

Emmy ödüllü Bob Odenkirk (Better Call Saul, The Post, Nebraska) hafife alınmış ve göz ardı edilmiş bir baba ve koca olan, hayatın onur kırıcı yönlerini sineye çeken ve asla karşılık vermeyen Hutch Mansell rolünde oynuyor.

“Nobody” filminin yönetmeni ünlü yapımcı Ilya Naishuller (Hardcore Henry), senaristi, John Wick serisinin hikâyesinin mimarı Derek Kolstad. Efsanevi Emmy ödüllü oyuncu Christopher Lloyd, Hutch’ın babası rolünde, birçok yeteneği olan müzisyen, oyuncu RZA, gizli yetenekleriyle Hutch’a intikam yolculuğunda yardımcı olan Hutch’ın erkek kardeşi rolünde.
bottom of page