top of page

PİLEVNELİ Yalıkavak Bodrum’da İzleyiciyle Buluşacak

PİLEVNELİ, 2 Temmuz’da açılışı gerçekleşecek yeni mekânı PİLEVNELİ Yalıkavak’ta, iki farklı sergiyle 18 Eylül 2022 tarihine kadar sanatseverleri ağırlıyor.


PİLEVNELİ, sanatçılarının son dönem üretimlerinden oluşan grup sergisini sanatseverlerle buluşturuyor. PİLEVNELİ Yalıkavak’ta ziyarete açılacak ilk sergi, galeri alanında yer alan tüm binalar ve bahçe içerisinde çeşitli noktalara yayılıyor. Sergide Bora Akıncıtürk, Nevin Aladağ, Refik Anadol, Nobuyoshi Araki, Stephan Balkenhol, Johan Creten, Ali Elmacı, Jan Fabre, Esra Gülmen, Hechizoo, Tim Kent, Daniel Knorr, Arik Levy, Bjarne Melgaard, Mehmet & Kazım, Frank Nitsche, Hans Op de Beeck, Zoe Ouvrier, Michael Sailstorfer, Serkan Sarıer, Meltem Sarıkaya, Defne Tesal, Tarık Töre, Richard Wilson ve Erdoğan Zümrütoğlu’nun eserleri Bodrum’u ziyaret eden sanatseverlerle buluşuyor.


PİLEVNELİ ve temsil ettiği sanatçılarından Esra Gülmen, Ali Elmacı, Tarık Töre ve Mehmet & Kazım’ın Anim, Les Benjamins, Mergim, Misela ve Monsieur Chaussette markalarıyla iş birliğinden doğan ürünler yaz boyunca PİLEVNELİ Yalıkavak içerisindeki mağazada satışta olacak. Sergi alanlarının yanında bulunan pop-up alanında ise 2-17 Temmuz aralığında Midnight Express’in mağazası yer alacak.Daniel Knorr, "Canvas Sculptures, Golden Ghost", dövme altın ve metal üzerine UV dayanıklı poliüretan, 152 x 92 x 111 cm, 2022.

Comments


bottom of page