top of page

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz Netflix’in Yeni Dizisi “Şahmaran”da Buluştu

Güncelleme tarihi: 12 Oca 2023

Netflix, başrollerini Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in paylaştığı “Şahmaran” adlı dizinin yayın tarihini, ilk teaser tanıtımı ile duyurdu. Umur Turagay’ın yönetmenliğinde ve Pınar Bulut’un senaryosuyla hayata geçen, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği “Şahmaran”, 20 Ocak’ta Netflix’te izleyiciyle buluşacak.


“Şahmaran” dizisinin ana karakterlerinden Şahsu, annesini kaybettikten sonra büyük babasıyla yüzleşmek için Adana’ya gider ancak burada kendisini Mar adı verilen sıra dışı bir topluluğun ortasında bulur. Şahmaran efsanesine inanan Mar ırkı, seçilen kızın Şahsu olduğunu düşünmektedir. Onun gelişiyle tarihi kehanetin gerçekleşmesini beklemektedirler. Her şeyden habersiz olan Şahsu ise Mar topluluğunun yol göstericisi Maran ile aralarındaki çekime karşı koyamaz ve ona âşık olur. Şahsu, onu bekleyen bu tehlikeli yolda hem kendini hem de aşkın gücünü keşfedecektir.


Dizinin kadrosunda Mustafa Uğurlu, Mahir Günşiray, Mert Ramazan Demir, Ebru Özkan, Hakan Karahan, Elif Nur Kerkük, Mehmet Bilge Aslan, Ekin Gökgöz, Berfu Halisdemir, Nilay Erdönmez, Nil Sude Albayrak, Ayşe Lebriz Berkem, Mert Doğan ve Ece Ertez gibi başarılı isimler de yer alıyor.


“Şahmaran”, 20 Ocak’ta Netflix’te izleyiciyle buluşacak.


コメント


bottom of page