top of page

“The Iron Claw / Demir Pençe” Filmi Ön Gösterim ile İKSV Galaları’nda

Şampiyon kardeşlerin gerçek hikâyesinden sinemaya uyarlanan, başrollerini Zac Efron, Jeremy Allen White ve Harris Dickinson'ın paylaştığı “The Iron Claw / Demir Pençe” adlı film, vizyondan önce özel ön gösterim ile “İKSV Galaları” kapsamında sinemaseverlerle buluşuyor. Film, 7 Mart Perşembe akşamı, saat 21.00’de, Atlas 1948 ve Kadıköy Sineması’nda gösterilecek.


Parlak oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Demir Pençe”, Amerikan güreşinde (NWA, WCWA) bir döneme damga vuran, spor dünyasının Kennedy'leri, bu sporun rock yıldızları olarak anılan Von Erich ailesinin zaferler ve trajediler içeren, duygu yüklü hikâyesini anlatıyor. 

Kendisi çok başarılı bir güreşçi olan baba Fritz Von Erich, oğullarını da zirveye taşımak için despotça, zalimce yöntemler uygulamaktadır. Şampiyon kardeşler sporda zirveye doğru tırmanırken, tüm aile çalkantılı olaylara, büyük güçlüklere göğüs germek zorunda kalır. 


Zac Efron, Jeremy Allen White, Harris Dickinson, Maura Tierney, Stanley Simons, Lily James, Holt McCallany gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve A24 imzası taşıyan filmi; Martha Marcy May Marlene, The Nest ve Dead Ringers dizisiyle tanınan yetenekli yönetmen Sean Durkin yazıp yönetti. 


Biletler passo.com.tr, Passo mobil uygulaması, Passo perakende satış noktaları ile İKSV gişeden (Pazar hariç her gün 10.00-13.00 ve 14.00-18.00 arası) alınabilir.


“The Iron Claw / Demir Pençe” adlı film, vizyondan önce özel ön gösterim ile “İKSV Galaları” kapsamında 7 Mart Perşembe akşamı, saat 21.00’de, Atlas 1948 ve Kadıköy Sineması’nda gösterilecek.


“The Iron Claw / Demir Pençe”Comentarios


bottom of page