top of page

“The Veil” Dizisi için Geri Sayım Başladı

İzleyicileri gerilim ve aksiyon dolu bir serüvene çıkaracak olan “The Veil” dizisi, 29 Mayıs tarihinde sadece Disney+’ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Altı bölümlük dizinin başrolünde Emmy ödüllü Elisabeth Moss yer alıyor.


“Taboo”, “Peaky Blinders” ve “Great Expectations” gibi yapımların yaratıcısı Steven Knight’ın yazdığı dizi, iki kadının arasındaki yalanlar ve gerçekler üzerine kurulu ölümcül bir oyunu konu ediniyor. Birinin büyük bir sırrı varken, diğeri ise bu sırrı ifşa etmek ve yüzlerce insanın hayatını kurtarmak için gerilim dolu bir göreve çıkıyor. 


Çekimlerinin bir kısmı İstanbul’da gerçekleşen ve Kapalıçarşı, Yeni Galata Köprüsü gibi ikonik mekanlarda geçen dizi 6 bölümden oluşuyor. İstanbul’dan Londra’ya ve Paris’e uzanan çarpıcı hikâyesiyle izleyicileri soluksuz bir serüvene çıkaracak olan dizide Moss’a Yumna Marwan, Josh Charles, James Purefoy, Alec Secareanu, Thibault de Montalembert ve Joana Ribeiro gibi isimler eşlik ediyor. Dizinin ilk üç bölümünü “Killing Eve”, “Dracula”, “Penny Dreadful” gibi önemli yapımların da bölümlerini yöneten Damon Thomas yönetiyor. “The Veil”ın konuk oyuncuları arasında usta oyuncu Haluk Bilginer de yer alıyor.


“The Veil” dizisi, 29 Mayıs tarihinde sadece Disney+’ta izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Comentarios


bottom of page